Co se bude tančit na Vsetíně?

Boldi Dance má posilu a míří do Vsetína. Kdy? Kde? S kým?

KONEČNĚ!

Celý tým Boldi Dance míří do Vsetína a ještě k tomu s posilou.

Už několik tanečních událostí proběhlo ,,na Vsetíně". Oficíálně se píše ve Vsetíně, ale údajně se tam prostě říká ,,na Vsetíně" :-).
Předešlé akce tančili Tomáš a Pája s tím, že se většinou střídali, protože každý tančil jeden tanec. Někdy měli i posily ve formě kolegyň asistentek, které si zatančily taky, aby všichni viděli správné kroky. 
Ovšem tentokrát přijedou s posilou, která má energii doslova na rozdávání. Je to mexický profesionální tanečník Oswaldo Osorio. Už jen to, že je z Mexika je předzvěst pozitivní energie, ovšem zde platí ,,kdo nezažil, nepochopí". Je pohlcen tancem od hlavy až k patě a tuto posedlost umí předat všem na lekci. 

No a co se bude tančit?

V plánu je Salsa, Bachata a Cha cha cha. 

To jak se budou tance střídat a kdo je bude tančit už je na domvuvě celého týmu tanečníků. Ale nejdůležitější na celé taneční události na Vsetíně je smysl všech tanečních akcí Boldi Dance. 
Samozřejmě, že je super si zatančit a naučit se nové kroky a figury. Ale ten hlavní důvod a smysl je v tom, aby si každý udělal čas na to, co má rád. Aby si každý zatancoval a alespoň na chvíli zapomněl nebo nemyslel na starosti a spěch, který je všude kolem nás. Každý to může vnímat jinak, ale pravda je ta, že žijeme v uspěchaném světě. 
Proto se všichni z Boldi Dance, ať už to jsou tanečníci nebo asistenti, snaží pořádat taneční akce tak, aby se všichni na chvíli zastavili a zatančili si tak, že z toho budou čerpat ještě dlouho potom.

Domů Online lekce Taneční události Lekce v městech Blog
Přihlásit se