Fit Dance

TANEC & CVIČENÍ

ZATANČI SI A ZACVIČ ZÁROVEŇ

Fit Dance jsou taneční lekce s Latino rytmy, kombinované se cvičením na nejžádanější partie těla. A díky intenzivnímu tančení, dnes tak oblíbené KARDIO, spálíte maximum kalorií. Taneční kroky jsou tak jednoduché, že se nemusíte nic učit. Vše zvládnete během lekce a jde hlavně o to, dát si co nejvíce do těla.

► První lekce ZDARMA
► Kurz - 5 Lekcí
► Živě
► Záznam z každé lekce
► Neomezený přístup

PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Stačí se připojit k živému vysílání a zatančit si. Není třeba se přihlašovat nebo cokoli vyplňovat. Ukázková lekce je pro všechny, kdo si chtějí Fit Dance vyzkoušet ještě než si objednají celý kurz.

POZOR! K připojení k LEKCI ZDARMA není nutné předem kupovat celý kurz. Ono by to potom nedávalo smysl, když je to ukázková lekce že jo ;-)

LEKCE ZDARMA 

.

KURZ - 5 LEKCÍ

Celý kurz obsahuje 5 lekcí (+ jedna ukázková lekce zdarma), které se vysílají ŽIVĚ každou neděli dopoledne. Přenos se spouští v 10:00 a celá lekce trvá cca 60 minut. 

Program lekcí
10.1. - ZDARMA - Latino Mix + salsa + zadek + nohy
17.1. - Merenque + záda + ruce
24.1. - Bachata + kardio/nohy + břicho
31.1. - Latino Mix + Samba + zadek + břicho
  7.2. - Merenque + bachata + záda + ruce
14.2. - Latino Mix + zadek + nohy


ŽIVĚ

Každá lekce se vysílá ŽIVĚ na webu TanecniKurzyOnline.cz. Ke spuštění lekce není třeba nic instalovat. Stačí se přihlásit ke svému účtu (po zakoupení kurzu) a kliknout na svůj zakoupený kurz Fit Dance. 

KURZ FIT DANCE 

ZÁZNAM Z KAŽDÉ LEKCE

Po každém živém přenosu se lekce automaticky ukládá. To znamená, že KDYŽ LEKCI NESTIHNETE, tak se nic neděje a prostě si ji pustíte až budete moct. 

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP

Po zakoupení jakéhokoli tanečního kurzu na www.TanecniKurzyOnline.cz máte neomezený přístup ke všem lekcím už navždy. To samé platí i pro živá vysílání. Takže si všechny lekce z kurzu Fit Dance můžete pustit znova a znova a znova.... no prostě kolikrát chcete.

KURZ FIT DANCE