Jak darovat tanec dámě?

3 tipy jak se 100% trefit.

Pánové jistě máte mnoho z vás doma dámu, která ráda tančí.
Některé rády tančí v páru a prostě od vás chtějí stejné nadšení pro tanec a některé jsou smířené s tím, že tančí solo.

Ovšem co dělat, když chcete darovat tanec?

Mám pro vás 3 tipy JAK NA TO.
Nejdříve si ale, prosím, odpovězte na zásadní otázky:
1 - Chcete tančit s dámou v páru?
2 - Máte čas na pravidelné lekce?

1. Chcete tančit s partnerkou v páru - mám čas na lekce


V tom případě doporučuji kurzy pro páry. Zde stačí najít správnou taneční školu nebo tanečníky, kteří pořádají kurzy a dobře vybrat. 
Doporučuji vybírat podle vlastní intuice. Koukněte se na všechny dostupné profily (FB, IG, YT) a projděte si videa, fotky a další informace třeba na webu. Čím více  budete mít informací, tím lépe si vyberete. ROzhodně nedoporučuji kurzy, kde víte pouze místo, čas a cenu. To si organizátoři moc práce s prezentací nedali a vy tak nemůžete tušit co vás čeká.

2. Chcete s partnerkou tančit v páru, ale nemáte čas


Jak to udělat?
První možnost jsou online taneční lekce. Lekci si pustíte kdykoli a kdekoli. Pokud budete tančit doma, tak máte navíc i soukromí. No a jak se tančí podle online tanečních lekcí? Jednoduše si pustíte lekci na jakémkoli zařízení s připojením k internetu a jde se tančit. Lektoři vysvětlují každý krok pomalu a postupně. Takže se na závěr lekce naučíte to, co potřebujete.

Online taneční lekce 

Druhá možnost je taneční víkend pro páry.
Maximální relax a taneční zábava dohromady. To vše v krásném prostředí Beskyd v hotelu Eroplán. Celý taneční program je připraven pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Ovšem hlavní myšlenka tanečního víkendu je úplné vypnutí a nechání strarostí před hotelem. 

Víkend pro páry 

3. Dáma chce tančit sama - solo


Důvodů, proč s dámou nemůžete tančit v páru může být mnoho. Důležité ovšem je, že i zde je řešení, jak ji darovat tanec.
Online taneční lekce - Kromě tanečních lekcí pro páry najde vaše partnerka i lekce solo. Tedy lekce, kde partnera nepotřebuje a může tančit sama. Každý týden na ni čekají nové taneční lekce sololatiny, takže může tančit doslova nonstop.
Taneční víkend SOLO
Taneční program od pátku do neděle s nabitým tanečním programem a skvělou zábavou pouze pro dámy. Ano, tento víkend je mířen jen na dámy, takže je tomu přizpůsoben i program a vše kolem. To vše v luxusním hotelu Eroplán v Beskydes s možností wellness a dalších specialit.

Solo víkend 

Jak darovat tanec?


Pokud chcete darovat taneční kurz pro páry, tak doporučuji napsat nebo zavolat do taneční školy, kterou jste si vybral a požádat je o nějaký poukaz. Ty dobré taneční kurzy pro vás jistě něco připraví.
A pokud chcete darovat jakýkoli taneční víkend s Boldi Dance, tak stačí napsat na info@boldidance.cz nebo zavolat na 777 090 200. Vše za vás zajistí a zašlou už hotový dárkový poukaz, připravený k tisku.

Případně můžete objednat přímo dárkový poukaz a vaše partnerka si sama vybere jakou formou ho využije. Stačí ji zadat kód z dárkového poukazu a daná částka se ji odečte. Nemusíte si tak lámat hlavu s výběrem a partnerka bude spokojená.

Dárkový poukaz 

Držím palce při výběru správného tanečního dárku pro vaši partnerku a kdykoli budete potřebovat pomoc, tak pište nebo volejte. Jsme tady pro vás.

Na tančenou.

Tomáš Boldi

Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se