JAK FUNGUJÍ ONLINE LEKCE?

Jak fungují online taneční lekce Boldi Dance?
JAK FUNGUJÍ ONLINE TANEČNÍ LEKCE?


V jednoduchosti...

Přihlásíte se, zatančíte si na 7 dní zarma a pokud chcete tančit dále, tak si objednáte členství buď na měsíc nebo půl roku. Pojďme si ale ukázat dané kroky trošku blíže...

7 DNÍ ZDARMA


Každý má prvních 7 dní ZDARMA. 
Stačí se přihlásit nebo registrovat. Ihned po potvrzení vašeho profilu vám automaticky běží 7 dní zdarma. Během toho máte plný přístup ke všem tanečním lekcím a kurzům. Hlavní je, že lekce zkoušíte nezávazně a nemusíte nikde zadávat kreditní kartu nebo platit dopředu.

NA ČEM PŘEHRÁT LEKCI?


Přehrát lekci si můžete na notebooku, PC, telefonu nebo tabletu, který má připojení k internetu. Nemusíte nic instalovat, ani stahovat. Lekce jsou online a přístupné na jakémkoli zařízení, kde se přihlásíte a máte internet.

JAK TANČIT DÁLE?


Po sedmi dnech zdarma si zatančíte díky ČLENSTVÍ. K dispozici je měsíční a pololetní, záleží na tom co vám vyhovuje více. 
Měsíční členství
Lze uhradit pouze platební kartou a další platba je automaticky naplánována na další měsíc. Takže se nemusíte obávat, že nebudete mít přístup k lekcím. Automatická platba jde samozřejmě kdykoli vypnout a poté vám členství skončí přesně za 30 dní od objednání.
Pololetní členství
To můžete uhradit platební kartou i převodem z účtu. Pokud zvolíte platební kartu, členství bude aktivní ihned. V případě převodu z účtu bude členství aktivní po připsání částky na účet.
Členství najdete po přihlášení v levém menu.

OBLÍBENÉ LEKCE A KURZY


Abyste nemuseli znovu hledat kurz nebo lekci, přidejte si ji do oblíbených. 
U každé lekce nebo kurzu je hvětdička, na kterou jednou klikněte. Jakmile je hvězdička plná, máte lekci nebo kurz v oblíbených.
Vaše oblíbené lekce a kurzy najdete v levém menu. Budou tam do té doby, dokud je stejnou cestou neodkliknete zpět.

JAKÉ JSOU KURZY A LEKCE?


Kurzy - obsahuje více lekcí, které na sebe mají návaznost. Většinou se tedy v každé lekci naučíte jednu figuru a v té poslední už umíte všechny figury dohromady.
Pravidelné lekce - nemají návaznost na další lekce a jde především o Solo Latinu a FitDance. Vše se tak naučíte a zatančíte v jedné lekci. 


Vyzkoušejte si online taneční lekce na 7 dní zdarma a kdybyste chtěli pomoct s výběrem nebo čímkoli dalším, tak nám kdykoli napište nebo zavolejte.

Na tančenou

Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se