Jak tančit SEXY?

Návod jak správně tančit tělem, rukama a boky.

O ČEM JE KURZ?

V kurzu se naučíte a zatančíte si jednoduché a základní kroky v tancích Salsa, Bachata, Samba a Rumba. Ale to hlavní je, že získáte PŘESNÝ NÁVOD JAK TANČIT SEXY v těchno čtyřech tancích. Ukážeme si základní pohyby, bez kterých se tyto tance prostě neobejdou. K tomu se ještě naučíte například jak správně tančit vlnu, jak třebat rameny a jak pohybovat boky, aby to vypadalo skvěle a přitažlivě.

LEKCE ZDARMA

Abyste si nemuseli jen představovat jaké to ASI může být, tak máte ukázkovou lekci zdarma, kterou jsme živě vysílali 3.2. . Obsahuje kousek ze všech tanců a lekcí, které budou k dispozici každou středu od 10.2..

LEKCE ZDARMA 

JAK PROBÍHÁ KURZ?

Kurz má čtyři lekce - Salsa (10.2.), Bachata (17.2.), Samba (24.2.) a Rumba (3.3.). Každou středu se vám ,,odemkne" nová lekce a vy se k ní můžete už kdykoli potom vrátit. Celý kurz máte totiž už NAVŽDY K DISPOZICI. Takže se můžete ke každé lekci vrátit kdykoli budete chtít a o přístup ke kurzu už nepříjdete. 

KURZ JAK TANČIT SEXY 

KDO BUDE TANČIT?

Hlavní taneční lektor je Tomáš Boldi, se kterým si můžete zatančit i v lekci zdarma. Provede vás celým kurzem, ovšem na tance Bachata, Samba a Rumba si pozve hosty/profesionální tanečníky, kteří se specializují na daný tanec a téma. Konkrétně to budou: Pavlína Boldi - Bachata, Václav Masaryk - Samba, Marek kypůs - Rumba. A protože to jsou nejen profesionální tanečníci, ale i dobří kamarádi, se kterými Tomáš zná téměř celý život, tak je i velmi pravděpodobné, že bude veškerá technika pohybu okořeněna i dávnou zábavy :-).

Těšíme se na vás v kurzu JAK TANČIT SEXY a držíme palce, abyste si zatančili tak jak jste to ve skrytu duše vždy chtěli.

Na tančenooooou