Solo Latina #1

Roztančete svůj svět!

OBSAH ČLÁNKU
>  Kde najít lekci zdarma?
>  O kurzu Solo Latina #1
>  Akční cena kurzu

Vyzkoušejte LEKCI ZDARMA - 2.5. - 19:00


Jak se připojit k lekci?

Stačí kliknout na tlačítko níže, což vás přesměruje na vysílání taneční lekce zdarma. Připojíte se tak, že kliknete v seznamu lekcí na ,,LEKCE ZDARMA" a jste tam!
Vysílat se bude v neděli 2.5. v 19:00, proto si rovnou dejte do kalendáře, protože tento čas patří JEN VÁM! Tančit se bude Samba a kroky budou pro začátečníky i mírně pokročilé, takže si zatančí opravdu každý.

LEKCE ZDARMA 


Pro koho je online taneční lekce?

Pro všechny, kdo miluje tanec a chce se bavit. Lekce je fajn pro začátečníky, ale i pro mírně pokročilé, protože ve všech lekcích Boldi Dance jde na prvním místě o zábavu a až potom o kroky.

Proč ZDARMA?

Lekce zdarma je především ukázková lekce z kurzu Solo Latina #1. Online kurz je dvouměsíční taneční program, který obsahuje 16 tanečních lekcí. Taneční lekce zdarma je tedy ochutnávka toho, co vás v kurzu čeká.

kurz Solo Latina #1 

Jak funguje online taneční kurz?


Každá lekce v online tanečním kurzu Solo Latina #1 se vám ukáže dle programu. Takže každou středu a neděli si budete moct pustit novou lekci s tím, že potom už máte všechny lekce NAVŽDY K DISPOZICI. Už nikdy nepříjdete o přístup k těmto lekcím a celému kurzu. Takže se ke kurzu můžete vrátit kolikrát chcete a tancovat doslova neomezeně.

 

Akční cena kurzu


Online taneční kurz SOlo Latina #1, kde vás čeká 16 tanečních lekcí bude stát 1199 Kč. Ovšem pouze předplatitelé si mohou kurz objednat za AKČNÍ CENU 1199 Kč. Tato sleva platí pouze do začátku kurzu 5.5. 2021.

kurz Solo Latina #1 

TĚŠÍME SE NA VÁS A NA TANČENOU