Taneční obuv JAZZ

PRO POHODLNÝ TANEC

Jakou obuv doporučujete na vaše lekce?

Tento dotaz jsme slyšeli už mnohokrát. Možností je hodně, ale ze všeho nejvíce záleží jen na tom, co od taneční obuvi čekáte. 

Pokud se chcete cítit nejvíce sexy a jste ochotné za to obětovat pohodní, tak jsou to taneční boty na podpatku.
Většinou mají přes nárt pásky a jsou trošku náročnější na rovnováhu.

Druhá možnost jsou obyčejné tenisky nebo jakékoli sportovní obuv. V tom případě máte nevětší míru pohodlí, ale co si budeme nalhávat...
s takovou obuví prostě sexy vypadat nebudete. A to se ještě nebavíme o ohebnosti boty a podobně.

JAZZ


No a třetí ,,nej" možnost je taneční obuv JAZZ.
Ve zkratce jsou to taneční ,,papučky" (pantofle). Bota má profi taneční podrážku jako všechny ostatní taneční boty. Po stranách má větrací části, takže se vám noha neutopí. A místo tkaniček má gumičku, která se ovšem dá vyměnit, pokud je potřeba. Nejhlavnější ale na této obuvi je ohebnost a přizpůsobivost chodidlu. Dle slov většiny tanečnic a tanečníků, a to profesionálních i kurzistů, jsou tyto boty ,,jako nic". Když si je obujete, tak prostě necítíte nic. Nic vás netlačí, nesvazuje. Představte si, že je na parketě položená deka a vy po ní tančíte boso. 

Díky nízké ceně je tato obuv dostupná všem. Klasická profi taneční obuv totiž stojí 3000 korun a více. A to se ještě bavíme o těch levnějších. Určitě se dají sehnat i levnější taneční boty ze všech koutů světa, ovšem kvalita může být různá.

Vždy jsme je nechávali vyrábět na základě objednávek zákazníků. Ale protože je objednávek čím dál více, rozhodli jsme se již pro malý eshop, aby byly tyto boty dostupné všem a vždy. Takže již na jaře 2020 chystáme spuštění další části webu =. Eshop.

 

 

Na tančenooou

Tomáš & Pája

Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se