Taneční víkendy

Taneční víkendy s Boldi Dance

Taneční víkendy s Boldi Dance se rozrostly za poslední dva roky nevídanou rychlostí.
Začalo to tanečním víkendem ProAm, kde dámy tančily s profesionálním tanečníkem. Tehdy připadaly tři dámy na jednoho tanečníka, takže se během jednoho tance vystřídaly. Ovšem nebylo to úplně ono a snížili jsme tak počet dam na dvě na jednoho tanečníka. Zároveň jsme přidat několik lekcí solo a v závěru to byl taneční víkend nejen ProAm (Profesionál+Amatér), ale i SOLO. 


No a když už nám nestačil hotel a program byl už moc komplikovaný, museli jsme vše rozdělit. Poprvé se tedy konal taneční víkend čistě ProAm a čistě SOLO. Věděli jsme, že to tak bude lepší, protože byl mnohem větší prostor pro lepší taneční program a mohli jsme vybrat skvělý hotel s ještě lepším tanečním sálem. Co jsme ale nevěděli, že ProAm víkend se vyprodá za 20 minut a SOLO víkend za dva dny. Zní to skvěle, ale bylo nám obrovsky líto všech, kteří psali zprávy, že ani nestihli postřehnout informaci, že se něco chystá. Natož potom si zajistit rezervaci.


 

Co se chystá? 


Proto teď informujeme dopředu o chystaných tanečním víkendech.

Taneční víkend ProAm
Jeden bude probíhat v květnu 8.-10. května, který už je ovšem vyprodaný.
Proto je už teď možnost rezervovat si ProAm taneční víkend s profesionálním tanečníkem na podzim 16.-18.10. 2020. Tento taneční víkend bude zveřejněn v úterý 26.11. ve 20 hodin středoevropského času :-)  Stačí sledovat Facebook Boldi Dance nebo události na webových stránkách BoldiDance.cz.

Taneční víkend SOLO
Další víkend pro dámy, které si chtějí užít taneční jízdu jen pro sebe bude 26.-28.3. 2020. Rezervace pro tento taneční víkend bude spuštěna již tuto neděli 24.11. od 20 hodin. Odkaz najdete na Facebooku Boldi Dance  nebo v událostech na webu BoldiDance.cz.

Taneční víkend pro páry
Předešlé taneční víkendy už proběhly několikrát a zhruba můžete mít představu co čekat. Ovšem zde na vás čeká něco, co jste ještě nezažili. Tanec v páru je úplně o něčem jiném a stejně tomu tak bude i na víkendu. Tento víkend pro páry bude 6.-8.3. 2020. Rezervace pro tento víkend bude spuštěna tuto neděli 24.11. ve 20 hodin.

Kdykoli nám samozřejmě můžete napsat nebo zavolat. 


Facebook Boldi Dance
Email   info@boldidance.cz
Telefon 777 090 200

Mějte se krásně a na tančenou

Domů Online Události Blog Kontakt
Přihlásit se